Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Jsme exkluzivním a autorizovaným dovozcem šátků a ergonomických nosítek pro děti, značky Gusljonok pro Českou republiku.

Tato nosítka a šátky jsme se rozhodli dovážet proto, že sami jsme velmi aktivními nosícími rodiči, a rodinná značka Gusljonok z Astrachaně nás přesvědčila o svých mnoha přednostech, jako jsou vysoká kvalita materiálů a zpracování, obrovský výbět designů, jedinečná patentovaná konstrukčí řešení, která jednak zvyšují komfort nošení a v neposlední řadě snadno a plynule přizpůsobují velikost nosítka nošenci po dobu jeho růstu, tj. prakticky od začátku až do konce nosicího období.

Toto všechno činí tato nosítka velmi výhodnou investicí ve výbavě pro Vaše miminko.
Konstrukce nosítek poskytuje také velkou variabilitu přizpůsobení se různým postavám rodičů - lze je nastavit na velmi drobné maminky (nebo i starší sourozence) a stejně tak snadno je mohou nosit opravdu velcí tatínci :)

Všechny konstrukční prvky jsou chráněny patentem.

Veškerá práva na používání názvu značky a fotek výrobce vyhrazena.

A proč "KOKON" ? Kokon je jedinečným úkrytem, kde v suchu, teple a bezpečí dozrávají malé larvičky v krásné sebevědomé motýly či broučky. Proto jsme si vybrali tento název, protože i my lidé se rodíme nezralí a maximálně závislí na péči rodičů. Rodíme se díky statisícům let vývoje jako tzv. nošenci. To znamená, že naše mláďata se fyziologicky projevují jako mláďata zvířat, která jsou na začátku svého života nošena na těle svých matek. Naše děti se projevují hlasitým pláčem, a tak dávají najevo své základní potřeby, kdy jednou z nich je přímo i potřeba nošení. Počítají s tím, že rodiče jsou vždy nablízku, a ochrání je před nebezpečím velkého dravého světa.

A právě pocit důvěry a nekonečná láska jsou základem v psychologickém vývoji člověka, díky kterému z něj jednou vyroste zralý, vyrovnaný a vědomý jedinec.

KOKON najdete i na Facebooku a Instagramu

...

MAPA S NAŠIMI PARTNERY

                 

Bude vás zajímat
Kontaktujte nás
Logo
Kokon-nosítka.cz
Helena Plačková:  PO - PÁ 9-17 hod
Helena Plačková: PO - PÁ 9-17 hod
Copyright 2021 Kokon-nositka.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz